WEDDING AT TIFFANY’S – TIFFANY MAVİSİ

WEDDING AT TIFFANY’S – TIFFANY MAVİSİ

Aslına bakarsanız bildiğimiz turkuaz… Ancak Tiffany&Co markasının mücevher ambalajlarında kullandığı mavinin bu tonu, tüm dünyada Tiffany Mavisi olarak da biliniyor ve bir sinema klasiği olan “Breakfast at Tiffany’s – Tiffany’de Kahvaltı” filminden sonra başrol oyuncusu Audrey Hepburn ile özdeşleştirilerek, kalite ve asaletin de simgesi haline geliyor.

Yeni sezonda özellikle yaz düğünlerinde çokça tercih edilen mavinin bu asil tonu, özellikle beyaz ve uçuk pembe ile kombinlendiğinde ortaya  gerçekten büyülü bir atmosfer çıkıyor.

Özellikle nikah şekerlerinde, masa süslemelerinde, artık ülkemizde de tercih edilen bir örnek nedime kıyafetlerinde ve tabii ki düğün davetiyelerinde masal gibi bir hava yaratmak isteyen çiftlerin gözdesi Tiffany mavisi, hem gelinlerin hem de damatların kalbini fethediyor.

tiffany

Frapanistanbul’un da bu sezon koleksiyonunda tercih ettiği renklerden olan Tiffany Mavisi ile hazırlanan davetiyelerden biri DLX257… Onun dışında koleksiyonda yer alan birçok davetiyeyi arzu ederseniz mavinin bu güzel tonu ile hazırlatabilir, kişiselleştirebilirsiniz.

Share This

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir